RS Instalacje Elektryczne
Poznań     504 686 958     biuro@rsinstalacje.pl

O nas

Firma RS INSTALACJE powstała w 2007 roku i od tego czasu z powodzeniem świadczymy kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych i odgromowych zarówno w domach jak i obiektach przemysłowych. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje do prowadzenia prac elektrycznych Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą automatyki budynkowej. Ciągłe inwestycje w rozwój i zdobyte doświadczenie, pozwalają nam oferować  nowoczesne technologie oraz sprawdzone rozwiązania.

Przez blisko 8 lat działalności, zdobyliśmy wielu kontrahentów indywidualnych oraz biznesowych, z którymi współpracujemy do dziś. Potwierdzeniem naszej rzetelności oraz wysokiej jakości świadczonych usług są liczne referencje i zdjęcia wykonanych przez nas instalacji.

Przez kilka lat nieprzerwanej współpracy z tymi samymi, sprawdzonymi dostawcami, daliśmy się poznać jako stabilny partner w biznesie, a co za tym idzie możemy zaproponować swoim klientom materiały renomowanych producentów, czyli takie, które posiadają odpowiednie atesty oraz certyfikaty, ale też cechują się przystępną ceną.

Prace wykonujemy zarówno z materiałów własnych jak i powierzonych.

Dzięki temu możemy zagwarantować nie tylko wysoką jakość usług, ale także zapewnić, iż wszelkie prace, które nam Państwo zlecicie będą wykonane rzetelnie, terminowo i z najwyższą starannością.

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami oraz ze szczegółową ofertą naszych usług.